Місія. Мети.

Місія компанії:

Свою місію компанія бачить у максимальному задоволенні потреб клієнтів у сучасних рішеннях в області інформаційних і аудіовізуальних технологій, безпеки, комунікацій, навчання і розваг.

Ми несемо відповідальність за кожен проданий нами товар, за кожну надану послугу.

Ми створюємо атмосферу в якій професіонали нашої компанії використовують свій досвід і знання передових технологій, відповідаючи інтересам найвимогливіших наших клієнтів.

Ми вважаємо, що тільки стабільна, надійна компанія, в якій працюють першокласні фахівці може дати клієнтові повну задоволеність від здійснюваної операції.

Ми не догматики в ціноутворенні і завжди готові піти назустріч нашим клієнтам. Наші ціни - звичайні для будь-якої нормальної фірми, в чем-то нижче, в чем-то трохи вище.
Але, крім цін, потрібно пам'ятати, що купуючи у нас, Ви отримуєте кваліфіковану консультацію і гарантійне обслуговування і надалі ми не залишимо Вас напризволяще - завжди поділимося з Вами нашими знаннями і свіжою інформацією.
Ми завжди зможемо домовитися і з роздрібними, і з оптовим покупцем.

Мета компанії:

Наша мета - стати лідируючою компанією в області інтерактивних і аудіо-візуальних технологій, незалежно від технічної складності реалізованих проектів.

професійна спеціалізація

Співпрацюючи з кращими світовими виробниками, ми ретельно стежимо за тенденціями розвитку ринку, поповнюємо модельні лінії новими брендами і пропонуємо тільки найсучасніші й адекватні по вартості рішення.

Наша компанія спеціалізується на:

  • Обладнанні для освітніх установ (інтерактивні дошки, проектори, спеціалізовані кабінети фізики, хімії, лінгафонні лабораторії тощо)
  • Оптово - роздрібних поставках комп'ютерної і офісної техніки
  • Продажу канцелярського приладдя і паперу всіх видів
  • Продажу навчально-методичної літератури
  • Постачання спеціалізованих меблів для навчальних закладів усіх рівнів
  • Продажу і підтримки системного і офісного програмного забезпечення
  • Системах для проведення конференцій в тому числі і віддалених
  • Системах охоронного відеоспостереження будь-якого рівня складності
  • Надання послуг по ремонту комп'ютерної і офісної техніки на базі власного сервісного центру.
  • Монтажу, налаштуванню і ремонту аудіовізуального устаткування (проектори, акустичні системи, професійні дисплеї і т.п.).

«СМАРТ. Інтерактивні технології і системи »є офіційним дилером більше 60 брендів, серед яких лідери світового ринку, такі як Bosh, Barco, Sony, Mitsubishi-Electric, Panasonic, Projectiondesign, SMART Technologies, Triumph, AEG-MIS, Conrac, NIS, Polycom, Creston , Kramer, Gunnebo, Samsung, TK-Team, InFocus і ін.