10 педагогічних принципів

які зроблять найзначніший вплив на освіту в найближчі роки

Детальніше...

Класифікація інтерактивних дощок

Інтерактивна дошка - це пристрій, що включає саму дошку-екран, комп'ютер з відповідним програмним забезпеченням і проектор, що транслює зображення на дошку. І, звичайно, якість дошки і зручність її використання, залежить від застосування сучасних технологій у всіх трьох її складових.

Інтерактивна дошка була придумана, в першу чергу, для педагогів, і використовується ними з 1991 року, коли компанія SMART Technologies представила перший пристрій такого типу. Сфера освіти відразу оцінила гідно можливості використання інтерактивної дошки.

Детальніше...

Як використовувати інтерактивну дошку на всі 100%

У 2012/2017 навчальних роках в школи, коледжі та вузи була "вкинута" чергова велика партія інтерактивних дощок. Це стало вже звичайною справою. Зустрічаються школи, де всі класи оснащені цим чудовим інструментом. АЛЕ…

Ефективна віддача даного електронного технічного засобу навчання можлива лише при дотриманні ряду умов.

Детальніше...

Як ми вчимося або інструменти отримання знань

    Освіта - найважливіша складова нашого життя і воно стане дверима в майбутнє, яке ми собі навіть не в змозі уявити. Наприклад, діти, які прийшли в перший клас цього, 2014-му році, швидше за все, вийдуть на пенсію в 2067 році, і навчання для них не закінчиться порогом школи або університету, а буде супроводжувати їх все життя, де і чим би вони не займалися. А заглядаючи ще далі в майбутнє, неможливо припустити, якою буде освіта для їхніх онуків. Але, тим не менш, сьогодні школа зобов'язана дати дітям відповідні навички, навички навчатися, якими вони будуть користуватися все своє життя. 

Детальніше...

Мультимедійний комплекс у школі.

Сучасну школу вже неможливо уявити без комп'ютерної техніки та комп'ютерних технологій. Вони так міцно увійшли у наше життя, так закріпилися у ній, що неможливо знайти людину, яка б не розуміла про що йде мова. Освіта не стало винятком із цього процесу.

Детальніше...

Методичні рекомендації по роботі з інтерактивною дошкою та методика проведення занять з її використанням

Завдання входження України в число найбільш конкурентоспроможних країн світу вимагає підвищення конкурентоспроможності української освіти. Одним з національних пріоритетів є розвиток людських ресурсів, провідна роль в якому належить освіті.

Детальніше...

Формування універсальних навчальних дій через використання СМАРТ Технологій

В даний час в початковій школі велика увага приділяється розвиваючим методикам в освітньому процесі. Особливості розвитку особистості молодшого школяра багато в чому визначають успішність його навчання, специфіку оволодіння їм компонентами навчальної діяльності, інтенсивністю формування у нього загальнонавчальних умінь і навичок. Без достатньо високого рівня сформованості цих навичок неможливий подальший якісну освіту.

Детальніше...

Педагогіка і інтерактивні дошки

Навчання за допомогою інтерактивних дошок мало, чим відрізняється від звичних методів викладання. Основи успішного проведення уроку одні і ті ж, незалежно від технологій і обладнання, яке використовує викладач. Перш за все, будь-яке заняття повинно мати чіткий план і структуру, досягати певних цілей і результатів. Все це допомагає учням краще засвоїти матеріал і співвіднести його з тим, що вони вже знають.

Детальніше...